İşte Bursa'nın gururları
17 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası'nda 1. kademe maçları tamamlanırken İnegölspor, ve Arabayatağıspor etaplarında şampiyon olarak 2. kademe maçları oynamaya hak kazandı.
BURSA'DA SPOR , 11 Haziran 2018 Pazartesi, 08:20
İşte Bursa'nın gururları

FETHİYE FİNALDE KAYBETTİ

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen 17 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası'nda geçtiğimiz hafta sonu 1. kademe maçları heyecanı yaşandı. Bursa temsilcilerinin gayet başarılı bir performans gösterdiği karşılaşmalarda İnegölspor ve Arabayatağıspor etaplarında şampiyon olarak adlarını 2. kademe müsabakalarına yazdırmayı başardı. Bir diğer Bursa temsilcisi Fethiye İdman Yurdu ise finalde kaybederek 2. kademe maçları oynamayı kıl payı kaçırdı.

İNEGÖL PENALTILARLA

Dün sabah seansında oynanan ilk karşılaşmada finale kadar başarılı bir şekilde gelen Fethiye İdman Yurdu, normal süresi 0-0 sona eren maçta penaltılarla Gönen Belediyesi'ne 4-2 kaybetti ve elendi. Balıkesir etabındaki finalde ise İnegölspor bir diğer Bursa temsilcisi Zaferspor'u 2-0 mağlup ederek adını 2. kademede mücadele edecek takımlar arasına soktu. Afyon etabından ise Arabayatağıspor- Gemlik Belediyespor'u zorlanmadan 5-1 yendi ve Türkiye'de son 20 takım arasına kalmayı başardı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR