İşte Kerimcan Durmaz'ın rakibi: Murat Övüç
Instagram'da paylaştığı videolarla tanınan Murat Övüç, sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'a rakip çıktı.
MAGAZİN , 31 Ekim 2016 Pazartesi, 17:45
İşte Kerimcan Durmaz'ın rakibi: Murat Övüç
Ünlü olmak artık televizyon ile değil internet sayesinde gerçekleşiyor. Şu an tanıdığımız birçok ünlü isim bile internetin gücü ile hayatımıza dahil oldu. Kerimcan Durmaz, Samet Liçina, Hakan Kakız, Caner Çalışır derken şimdi de yeni bir sosyal medya ünlüsü ile karşı karşıyayız: Murat Övüç!

52 BİN TAKİPÇİSİ VAR

Murat Övüç, hayatımıza yeni giren Instagram fenomenlerden bir tanesi. 52.300 takipçili Instagram hesabından hemen hemen her gün 1 dakikalık videolar çekip yayınlıyor. Ama onun asıl işi bu değil. İstanbul'da bir mekanda medyum olarak çalışıyor. Hatta bu işi oldukça iyi yaptığı da gidenler tarafından söyleniyor.

ÇARKIFELEK'E KATILDI

Medyumluğun yanı sıra gece hayatında da aktif olarak boy gösteriyor Övüç. Ünlü kankaları da hiç az değil. Kendi şahsına münhasır kişiliği, elbette yetenek avcısı Mehmet Ali Erbil'in gözünden kaçmamış. Bu yüzden Çarkıfelek programında yarışmacı bile oldu.

YARDIM KAMPANYALARI DÜZENLİYOR

Ama onun asıl olayı paylaştığı videolar. Öyle yorumlar yapıyor ki takipçileri onu dinlemeden neredeyse güne başlayamıyor. Çoğu zaman takipçilerinin kendisine sorduğu soruları yanıtlıyor ama ne yanıtlamak. Kafası atarsa çok fena fırçalıyor! Onunla ilgili söylenmesi gereken en önemli şey de büyük bir yardımsever olduğu. Sosyal medya hesaplarından sürekli olarak yardım kampanyaları düzenliyor. Yani sinirli olduğu kadar altın gibi bir kalbi de var aslında. Yayınladığı atarlı giderli videolar, bu aralar sosyal medyada hızla paylaşılmaya başladı bile. İlerleyen günlerde onu daha sık görecek gibiyiz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR