Ivana Sert öyle bir fotoğraf paylaştı ki... Barışı ilan etti
Ünlü modacı, giyim tarzı nedeniyle ayrıldığı sevgilisi iş adamı Sinan Akıman ile barıştığını Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla ilan etti.
MAGAZİN , 23 Kasım 2014 Pazar, 10:31
Ivana Sert öyle bir fotoğraf paylaştı ki... Barışı ilan etti
Sinan Akıman, geçtiğimiz günlerde evlenme teklif ettiği Ivana Sert'le ilişkisini giyim konusunda anlaşamadıkları için bitirdiğini söylemişti. Ancak, Ivana Sert'in bugün Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf şaşırttı.

SAMİMİ POZLAR VERDİ

Ivana Sert, "Bakü'den sevgiler" başlığıyla Sinan Akıman ile samimi pozlar verdiği fotoğraflarını paylaşarak barıştıklarını resmen ilan etti.

IVANA SERT, İVANA AKIMAN MI OLUYOR?

Adını moda dünyasında iyiden iyiye duyuran moda İvana Sert son dönemde Bu Tarz Benim programındaki jüri üyeliğiyle de göz önünde. Son günlerde Sert, sevgilisiyle de magazin gündemindeydi. Evlenmeleri beklenirken sürpriz bir ayrılık yaşayan ikili tekrar biraraya geldi. Boşandığı eski eşiyle soyadı konusunda sıkıntılar yaşayan İvana Sert bu da yetmezmiş gibi bir de kısa süre önce nişanlandığı sevgilisi Sinan Akıman ile ayrıldığını açıklamıştı. Ayrılığa Sert'in giyim tarzının Akıman'dan onay gelmemesinin neden olduğu konuşulurken bir diğer iddia da ailenin İvana'yı gelin olarak istemediği konusuydu.

AYRILIK FAZLA SÜRMEDİ

Daha bu konular konuşulurken ikili instagram sayfalarında paylaştıkları fotoğraf ile ayrılığın fazla sürmediğini açıklamış oldular. Bunun üzerine bir de sürpriz düğün olur mu beklenip görülecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR