'İzmir Marşı'na küfür ettiysem şerefsizim'
Oyuncu Ebubekir Öztürk'le birlikte 'İzmir Marşı'na hakaret ettiği söylenen oyuncu Serkan Şengül "O arabadaysam şerefsizim, kellemi koyarım!" diyerek iddiaları yalanladı
GÜNDEM , 18 Mayıs 2017 Perşembe, 07:32
'İzmir Marşı'na küfür ettiysem şerefsizim'

Oyuncu Ebubekir Öztürk'ün, 'İzmir Marşı'na küfrettiği anların videosu ortaya çıktı. Videoda Ebubekir Öztürk ve arkadaşlarının marşı 'İzmir'in dağlarının ... koyayım' şeklinde değiştirdiği görüldü.

Videonun sosyal medyada yayılmasının ardından oyuncu Ebubekir Öztürk'e öfke dinmek bilmiyor. Aynı video üzerinden sosyal medyada yapılan yorumlar, Ebubekir Öztürk gibi Şafak Sezer'in filmlerinde olan oyuncu Serkan Şengül'e kadar uzandı.

Serkan Şengül'ün de söz konusu videonun çekildiği araçta bulunduğu iddia edildi. İddialar üzerine Serkan Şengül, Instagram hesabından yayınladığı videoyla, aracın içinde olmadığını söyledi.

Serkan Şengül, yaptığı paylaşımda "Eğer ki ben de o arabadaysam; namusum, şerefim ailem üzerine yemin ederim, herşeyi yapmaya hazırım. Boynumu, kellemi, koymazsam namussuzum, şerefsizim. Ben Atatürk'ü çok seviyorum!" diyerek iddiaları yalanladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR