Kadın öğretim görevlisi ortaokul öğrencisiyle ilişkiye girdi
İngiltere'de sınırları zorlayan bir skandal daha ortaya çıktı. 37 yaşındaki bir kadın öğretim asistanı hakkında 15 yaşındaki bir erkek çocukla cinsel ilişkiye girdiği için dava açıldı.
DÜNYA , 03 Kasım 2016 Perşembe, 15:25
Kadın öğretim görevlisi ortaokul öğrencisiyle ilişkiye girdi
Evli ve biri 12 diğeri 7 yaşında iki çocuk sahibi 37 yaşındaki Jill Meldrum-Jones hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya… Sebebi ise çocuk istismarı…

HAPSE GİRMESİ GÜNDEMDE

Henüz 15 yaşındaki bir erkek çocukla 4 gün süren okul gezisi boyunca cinsel deneyimler yaşayan öğretim asistanı yakalandı. Mahkemeye çıkarılan Jill Meldrum-Jones bir çocukla cinsel aktivite yaşamaktan suçlu bulundu. Cezası belirlenmeyen kadının hapse girmesi gündemde.

EVLİ VE 2 ÇOCUK SAHİBİ

Yargıcın hapis cezası istediği kadının bir sonraki duruşması ise 28 Kasım'da görülecek. 37 yaşındaki Jones'un geçtiğimiz yıl bir erkek öğrenciyle okul gezisinde kurduğu cinsel ilşki dışında başka bir öğrenciye de aynı girişimde bulunduğu iddia edildi. 18 yaşın altında olması sebebiyle söz konusu olaya karışan çocuğun adı gizli tutuluyor. İngiltere'de ortaokul düzeyine denk gelen bir okulda öğretim asistanı olan kadının hala 2 çocuğu ve kocasıyla birlikte yaşadığı belirtiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR