Kahreden haber... Kızının mürüvvetini hastane odasında görmüştü
Kadir Akyol pankreas kanseriydi, durumu ağırdı. Tek bir isteği vardı. Aynı her baba gibi o da kızının mürüvvetini görmek istiyordu. Hastalanmadan önce nişanlanan kızı Dilek'ten rica etti. Erteledikleri nikahı hastane odasında kıydılar. Baba Akyol'un bakışları kameralara böyle yansımıştı ve 4 gün sonra Kadir Akyol yaşama veda etti.
GÜNDEM , 02 Haziran 2014 Pazartesi, 11:49
Kahreden haber... Kızının mürüvvetini hastane odasında görmüştü

Adana’da pankreas kanseri hastası Kadir Akyol’un kızı Dilek’in nikahı, 28 mayısta yattığı hastane odasında kıyıldı. Akyol, kızının mürvetini gördükten 4 gün sonra hayatını kaybetti.

Ceyhan İlçesi’nde ticaretle uğraşan pankreas kanseri Kadir Akyol, kızının 28 mayıstaki düğününe bir gün kala fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Yatağından kalkamaz duruma düşen Kadir Akyol, kızı Dilek’i yanına çağırarak düğün tarihinde gelinlik giyip, nişanlısıyla birlikte hastaneye gelmesini istedi. Bunun üzerine Dilek, Caner Kılıç’ın nikahı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından hastane odasında kıyılmıştı. Kadir Akyol kızının mürvetini gördükten 4 gün sonra tedavi gördüğü hastanede saat 21.00 sıralarında hayatını kaybetti.

Akyol’un ölüm haberi yakınlarını yasa boğarken, Akyol’un yarın toprağa verileceği öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR