Kan donduran cinayet! Boğazı kesilerek öldürüldü
İstanbul'da tekstil atölyesinde çalışan Leyla Karal isimli kadın boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından boğazından bıçaklanarak öldürüldü.
GÜNDEM , 07 Şubat 2018 Çarşamba, 15:57
Kan donduran cinayet! Boğazı kesilerek öldürüldü

Cinayetin ardından polise teslim olan katil kocanın, eşinin teyzesiyle ilişkisi olduğu ve bu sebeple çıkan tartışma sonucu eşini öldürdüğü iddia edildi.

Tekstil atölyesinde çaycı olarak çalışan Leyla Karal isimli kadın Şişli'de eşi tarafından boğazından bıçaklanarak öldürüldü. Eşi ile uzun süredir tartışma yaşayan 38 yaşındaki Leyla Karal boşanma davası açtı. İddiaya göre Şişli 19 Mayıs Mahallesi Aytekin Kotil Caddesi üzerinde öğle saatlerinde meydana gelen olayda boşanma aşamasında olduğu temizlik isçisi eşi Ali Karal ile tartıştı. Tartışma sırasında Ali Karal marketten aldığı bıçakla eşine saldırdı. Boğazına bıçak saplanan Leyla Karal ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan talihsiz kadın hayatını kaybetti.

EŞİNİN TEYZESİYLE İLİŞKİSİ İDDİASI

Eşini öldüren Ali Karal ise emniyete giderek polise teslim oldu. Emniyette sorguya alınan katil koca, eşi Leyla Karal'ın teyzesiyle ilişkisi olduğunu öğrenince eve almadığını ve aralarında bu sebepten dolayı çıkan tartışma sebebiyle cinayeti işlediğini ifade ettiği öğrenildi. Polisin konuyla ilgili soruşturması devam ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR