Kanye West'in konser havasını torbaya doldurup 60 bin dolara sattı!
Kanye West'in 'konser havasının' satıldığı bir poşet için internette açık artırma yapıldı.
DÜNYA , 08 Mart 2015 Pazar, 17:11
Kanye West'in konser havasını torbaya doldurup 60 bin dolara sattı!
Sevdiğiniz bir ünlünün ‘konser havasını’ solumak için ne yapardınız? Örneğin bir araba parası vererek o konserin havasını satın alır mıydınız?

İşte Kanye West’in bir hayranı böylesine garip bir olaya imza attı. 2013 yılında altıncı stüdyo albümü olan Yeezus’u yayınlayan West’in konserlerinde toplanan hava , internette açık artırmayla satılıyor. Bazı hayranları, Kanye West’in konser havasını ‘daha makul’ bir paraya satmaya çalışırken, bir tanesi ise havaya yaklaşık 60 bin dolar (yaklaşık 157 bin TL) istedi.

Mashable’da yer alan habere göre geçtiğimiz günlerde West’in hayranlarından biri Yeezus turunda düzenlenen konserin havasını bir poşet yardımıyla hapsetti. “İçinde muhtemelen Kanye West’in nefesi de vardır” notu düşülen poşet, internet üzerinden satışa sunuldu. 90 kişinin satın almak için başvurduğu istediği poşet için teklif edilen son fiyat 60,100 dolardı (yaklaşık 157 bin TL). Büyük ilgi gören poşetin ilanı daha sonra kaldırıldı.Bu yaratıcı üründen etkilenen diğer hayranlar ise kendi Yeezus turu poşetlerini satmaya başladılar.Crytal245 isimli kullanıcının poşeti tam altı gündür beklemede ve 14 kişi tarafından satın alınmak istendi. Bu poşet için sunulan en yüksek fiyat ise şimdilik 305 dolar (800,29 TL).

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR