Karısının seks işçisi olduğunu televizyondan öğrendi!
Igor Alexeev bir gün haber programlarını izlerken hayatının şokunu yaşadı. O sırada evde olmayan eşini ekranda tutuklanan hayat kadınları arasında gördü.
DÜNYA , 20 Şubat 2017 Pazartesi, 13:10
Karısının seks işçisi olduğunu televizyondan öğrendi!

Rusya'nın Başkurdistan özerk bölgesinin başkenti Ufa'da Igor Alexeev isimli adam televizyonda hayat kadınlarının gözaltına alındığı görüntüleri izlerken hayatının şokunu yaşadı. Elleri kelepçeli halde polisin götürdüğü kadınlardan biri adamın eşiydi.

Ekranda ellerinde kelepçe, üzerinde ufak siyah bir elbise ve derin gögüs dekoltesiyle yürüyen eşi Maria'yı görünce Ivan gözlerine inanamadı. Eşi tarafından kandırılan adam yaptığı araştırmalar sonucu eşinin tüm bir geceyi birlikte geçirmek için müşterilerinden yaklaşık 900 Türk Lirası'na denk gelen miktarda ücret aldığını öğrendi.

8 yıllık eşi ve 6 yaşındaki kızlarının annesi olan Maria'dan ayrılan adam kızlarının velayetini kazanmak için uğraşıyor.

Maria şu anda kızını göremese de o da aynı şekilde kızını yasal olarak kazanmak istiyor. Genç kadının her şeyin ortaya çıkmasının ardından kocasının kızmaya hakkı olmadığını çünkü bir aileyi geçindirebilecek kadar para kazanamadığını söyledi.

Talihsiz baba ise sadece kızının gelecekte annesinin utancını taşımasını istemiyor. Bu arada Rusya'nın Başkurdistan özerk bölgesinin başkenti Ufa Rusya'nın ekonomik yöndne en başarılı şehirlerindne biri olarak görülüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR