Kendi okuyamamıştı...Kızının başarısıyla gururlandı
Derslerindeki başarısızlıklar nedeniyle lisedeyken öğrenim hayatına son vermek zorunda kalan ABD'li rap yıldızı Eminem'in 18 yaşındaki kızı Hailie Jade Scott Mathers, liseden yüksek onur derecesiyle mezun oldu.
MAGAZİN , 30 Haziran 2014 Pazartesi, 18:28
Kendi okuyamamıştı...Kızının başarısıyla gururlandı

Bebekliğinden bu yana medya tarafından adım adım takip edilen Hailie, 4 üzerinden 3.9'luk ortalamasıyla ailesini gururlandırdı.

 Michigan eyaletindeki Chippewa Valley Lisesi'nden mezun olan Hailie, kep töreninde başarısında emeği olan ailesine teşekkür etti.

Okulunun Milli Onur Birliği, Sanat Kulübü ve Öğrenci Konseyi'nde aktif olan Hailie, Akademik Mükemmeliyet Belgesi ve Psikoloji Birimi Ödülü aldı.

Gerçek ismi Marshall Mathers olan 41 yaşındaki Eminem'in eski eşi Kim Mathers'dan olan kızı Hailie, "Hayatımın en etkili varlıkları annem ve babam. Bugün ben olmamı sağladıkları ve şu an bulunduğum yere gelebilmem için verdikleri tüm destek için teşekkür ederim" sözleriyle duygusal bir konuşma yaptı.

PSİKOLOJİ OKUYACAK

Haziran ayı başında yapılan törenle ilgili ayrıntılar, okulun dereceyle mezun olan öğrencilerin listesini yayınlamasıyla ortaya çıktı.

Magazin kanalı E! News'un haberine göre, Hailie, Michigan Üniversitesi'nde psikoloji okuyacak.

Eminem'in kızına adadığı "Hailie'song" ve "Mockingbird" şarkılarıyla kızına ne kadar düşkün olduğu biliniyor.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR