Kiracısını öldürüp iç organlarını yedi!
Rusya'da, 12 yaşındaki kız çocuğuyla ilişki yaşayan sapkın adamın, 21 yaşındaki kiracısını baltayla öldürdükten sonra küçük kızla birlikte cesedi yediği ortaya çıktı.
DÜNYA , 04 Ekim 2018 Perşembe, 14:10
Kiracısını öldürüp iç organlarını yedi!

Rusya'da 12 yaşındaki kız çocuğuyla ilişki yaşayan sapkın adamın, 21 yaşındaki kiracısını baltayla öldürdükten sonra küçük kızla birlikte cesedi yediği ortaya çıktı. Kolları kesilen adamın iç organları çıkartılmıştı. İkili, öldürdükleri adamın beynini pişirdiklerini de kabul etti.

21 YAŞINDAKİ GENCİN CESEDİ BULUNDU

21 yaşındaki Alexander Popoviç'in cesedi, St Petersburg'a 100 kilometre uzaklıktaki Novinka köyünde yer alan evinde bulundu.

22 YAŞINDAKİ ADAM VE 12YAŞINDAKİ KIZ EVİ YAKMAK ÜZEREYKEN TUTUKLANDI

Eve kiracı olarak aldığı 22 yaşındaki adam ve 12 yaşındaki kız, olay mahallini yakmak üzereyken tutuklandı. "Yiyecek başka bir şey yoktu" diyen ikili, adamı baltayla öldürdükten sonra yediklerini itiraf etti.

ÖLDÜRDÜKLEİR ADAMIN BEYNİNİ PİŞİRMİŞLER

Polisin çektiği görüntüler, evdeki vahşeti ortaya koydu. Alexander Popoviç'in kafası, evindeki fırında bulundu. Kolları kesilen adamın iç organları çıkartılmıştı. İkili, öldürdükleri adamın beynini pişirdiklerini de kabul etti.

12 YAŞINDAKİ KIZLA İLİŞKİSİ OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ

12 yaşındaki kız için, ailesinin yaklaşık 10 gün önce kayıp alarmı verdiği ortaya çıktı. Bölgeye yaklaşık 2400 kilometre uzaklıktaki Soçi'de yaşayan kızın, sosyal medyada "Bir takipçiyi seviyorum. Onu kimselere vermem, o yalnızca benim. Başka kimseye ihtiyacım yok" ifadelerini kullandığı bildirildi. Erkek de 12 yaşındaki kızla ilişkisi olduğunu polise itiraf etti.

TUTUKLANDI

Adam tutuklanırken, kız da devlet gözetimine alındı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR