Kocaman'ın istifasını kabul edeceğiz
Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, teknik direktör Aykut Kocaman ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı
SPOR , 29 Mayıs 2013 Çarşamba, 14:30
Kocaman'ın istifasını kabul edeceğiz

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, teknik direktör Aykut Kocaman'ın dün sözlü olarak istifa ettiğini, bugün resmi yazı geldiği takdirde yönetim olarak istifanın kabul edileceğini ve yeni hoca arayışlarına başlayacaklarını açıkladı.

Abdullah Kiğılı, Kocaman'ın istifasını doğrularken kararı da yönetim kurulunun vereceğini söyledi. Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın görevinden istifasının tek taraflı alınmış bir karar olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Duyduğumda ben de şok oldum. Bu kararı gerektirecek bir tatsızlık ya da bir tartışma olmadı. Aykut Kocaman'ın kendi başına aldığı şahsi bir karar. İstifa mektubu henüz elimize ulaşmadı. Gerekçesini de bu yüzden bilmiyorum. Akşam saatlerinde yapacağımız yönetim kurulu toplantısında istifa mektubu elimize ulaşırsa yönetim olarak değerlendireceğiz ve tek taraflı alınan bu istifa kararını kabul edeceğiz."

Bu arada Abdullah Kiğılı, kendisinin istifasıyla ilgili bir durumun olup olmadığıyla ilgili soruya ise "Baştan ayağa kocaman bir yalan. Benim istifam söz konusu değil. Görevimin başındayım." diye cevap verdi.

Abdullah Kiğılı, yeni teknik adam arayışlarıyla ilgili çalışmanın olup olmayacağının ise yapılacak yönetim kurulu toplantısı ve Aykut Kocaman'ın istifasının kabulünün ardından açıklanacağını söyledi.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR