Kocasının ağız kokusuna dayanamayınca...
İstanbul'da şiddetli geçimsizlik nedeniyle kocasına dava açan kadın, kocasının ağız kokusunu da boşanma sebebi olarak gösterdi. Davacı kadın, eşinin doktora gitmediğini belirtti.
GÜNDEM , 25 Eylül 2017 Pazartesi, 18:54
Kocasının ağız kokusuna dayanamayınca...

İstanbul'da bir kadın eşine, şiddetli geçimsizlikten boşanma davası açtı. Asıl ilginç olan boşanma sebebi sadece şiddetli geçimsizlik değil buna bir de ağız kokusu eklenmiş. Eşinden boşanmak isteyen H. Z. dilekçede eşinin psikolojik sorunlarının olduğunu ve uzun zamandır ağzının koktuğunu yazdı.

''EŞİMİN PSİKOLOJİK SORUNLARI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR''

H. Z. İstanbul Aile Mahkemesi'ne "Şiddetli geçimsizlik" nedeniyle verdiği boşanma dilekçesinde, eşinin psikolojik sorunlarının her geçen gün arttığını ileri sürerek, " Eşim S.Z. kendisi de kabul etmesine rağmen psikolojik sorunlar yaşıyor. Ancak ne bir hastaneye ne de bir doktora gitmemekte ısrar etmektedir. Bu konuda ev içerisinde de tartışmalarımıza neden olmaktadır" dedi.

"AĞZI KOKUYOR"

Eşinin psikolojik sorunlarının yanında ağzının uzun zamandan beri koktuğunu da ileri süren H. Z., "S. Z. baskıcı ve sert kişiliğe sahiptir. Aile yakınlarımızın yanında bile kontrolsüz hareketlerde bulunarak ağır hakarete varan sözler sarf etmektedir. Eşimin psikolojik sorunlarının yanı sıra uzun zamandır ağzı kokmaya başladı. Hatta bunun bir rahatsızlığı nedeniyle olabileceğini kendisiyle konuştuk. Yine de bir doktora gitmedi. Aynı ortamda oturan bir kişi bile rahatlıkla kokusunu hissedebiliyor. Baskıcı tavırları ve sağlık sorunları nedeniyle evlilik hayatımız devamlı tartışmalı geçmektedir" diyerek boşanmak istediğini söyledi. Nafaka talebinde bulunmayan H. Z.'nin açtığı dava önümüzdeki günlerde Aile Mahkemesi'nde görülmeye başlanacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR