Kürt boksör, milyarderin kızıyla nişanlandı
Geçtiğimiz aylarda kıtalararası orta siklet maçında HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş'la birlikte ringe çıkan boksör İsmail Özen Alman milyarder Michael Otto'nun kızıyla nişanlandı.
DÜNYA , 27 Haziran 2016 Pazartesi, 21:10
Kürt boksör, milyarderin kızıyla nişanlandı
Almanya’nın Hamburg kentinde yaşayan İsmail Özen, Otto Versand markasının sahibi Alman milyarder Michael Otto’nun kızı Janina Otto ile nişanlandı.

Rudaw'ın haberine göre İsmail Özen, 1 buçuk yıldır birlikte olduğu Janina Otto ile nişanlandığını ve bu yıl içerisinde de evleneceklerini söyledi.

MİLYARDER BABA İSTEMİYOR

Geçtiğimiz günlerde Almanya’nın en büyük yayın organlarından Bild‚ "Milyarder baba nişan istemiyor, nişan bozuldu" diye yazmıştı.

Aslen Tuncelili olan İsmail Özen, “Eldivenlerim 157 bin euroya satıldı. Maçtan gelen geliri dediğimiz gibi Cizre, Sur ve Yüksekovalı ailelere bağışladık” ifadelerini kullandı.

Son maç sonrası açıklamaları nedeniyle “terör örgütü propagandası” ve “terör örgütüne yardım etmek” suçundan hakkında soruşturma açıldığını söyleyen İsmail Özen, “Şu anda Türkiye’ye gidemiyorum ama en kısa zamanda gideceğim” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR