Makedonya'yı sallayan Bursalı antrenör!
9. sırada aldıkları Shkupi'yi Ümit Karan ile Avrupa'ya taşıyan tecrübeli antrenör ilk kez Bursa Hakimiyet'e konuştu. Başarılı çalıştırıcı Hüseyin Hürsoy, "Ümit Karan ile çok iyi bir uyum yakaladık. Yetenekli bir takım devraldık ve planlı, programlı bir çalışmayla kendi sistemimizi entegre ederek lige damgamızı vurduk" dedi.
BURSA'DA SPOR , 18 Haziran 2019 Salı, 08:15
Makedonya'yı sallayan Bursalı antrenör!

10 takımlı Makedonya 1. Ligi'nde yer alan Shkupi'ye devre arasında Ümit Karan ile birlikle giden Bursalı antrenör Hüseyin Hürsoy büyük bir başarıya imzasını attı. Karan ile birlikte takımın başına geçtikleri Shkupi ligde 9. sırada yer alırken, sezonu ise 4. basamakta tamamladı ve Avrupa Ligi'ne katılmak hakkı kazandı. Bu büyük başarıda önemli bir paya sahip olan Bursalı antrenör Hüseyin Hürsoy Bursa Hakimiyet ve AS TV'ye konuştu. Samet Zinciroğulları'nın sunduğu Satırbaşı programına katılan Hürsoy, Ümit Karan ile çok iyi bir uyum sağladıklarını belirterek başarılarının sırrını da anlattı.

İlk olarak gelecek sezon ile ilgili anlaşma zemini aradıklarını belirten Hüseyin Hürsoy, "Gelecek sezon Ümit hoca devam edecek gibi duruyor. Benim durumum da kısa sürede belli olur. Çok iyi bir uyum yakaladık. Yetenekli bir takım devraldık ve planlı, programlı bir çalışmayla kendi sistemimizi entegre ederek lige damgamızı vurduk. Çok enteresan maçlar oynadık. Benim için heyecanlı ve gelişimime katkı sağlayan bir sezon oldu. Sadece takımla da değil. Makedon futbolunun altyapısını da inceleme şansı buldum. Ligimize uygun çok yetenekli 5-10 futbolcuları bulunuyor" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR