Masaj salonlarına sıkı takip
Nilüfer Belediyesi Zabıta ve Sağlık Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırlarındaki masaj salonlarını denetleyerek, kanunlara aykırı faaliyet gösteren işletmeler hakkında işlem yaptı.
BURSA , 15 Mayıs 2013 Çarşamba, 12:49
Masaj salonlarına sıkı takip

Nilüfer Belediyesi Zabıta ve Sağlık Müdürlüğü ekipleri, masaj salonlarına yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Masaj salonlarını sıkı takibe alan Nilüfer Belediyesi ekipleri, ilçede kanunlara aykırı faaliyet gösteren masaj salonlarına göz açtırmıyor.

Nilüfer’de bulunan masaj salonları yapılan denetimlerde ruhsat, eğitim sertifikası, ustalık belgeleri, sigorta kayıtları, çalışanların emniyet bildirimleri, genel temizlik, hijyenik kurallara uygunluk, sağlık raporları ve işletmelerin fiziki şartları kontrol edildi.

Halk sağlığının korunması ve halkın huzurunun sağlanması için sürdürülen rutin denetimlere aralıksız devam eden Nilüfer Belediyesi ekipleri, işletme sahiplerine uyarılarda bulunarak, ruhsata ve kanunlara aykırı hareket eden işletmelerde de idari işlem uyguladı. Hijyen konusunda da işletmelere bilgilendirmede bulunan ekipler, sayısı her geçen gün artan masaj salonlarının kanunlar çerçevesinde denetlenmeye devam edeceğini ifade etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR