Maskeli saldırgan dehşeti! Yaşlı adamı gasp edip...
Aydın'da, evinde yalnız kaldığı sırada maskeli bir saldırgan tarafından dövülen 82 yaşındaki Nadire Akdemir'in üzerindeki ziynet eşyaları gasp edildi.
GÜNDEM , 11 Temmuz 2017 Salı, 09:47
Maskeli saldırgan dehşeti! Yaşlı adamı gasp edip...

Aydın'ın Nazilli ilçesinde, 82 yaşındaki Nadire Akdemir'in evde yalnız kalmasını fırsat bilen maskeli saldırgan, yaşlı kadını darp edip ziynet eşyalarını çaldı.

EŞİNİN GELDİĞİNİ SANIP KAPIYI AÇTI

Eşi 83 yaşındaki Ali İhsan Aydemir'in bugün saat 13:00 sıralarında camiye gitmesinin ardından, 3 çocuk annesi Nadire Akdemir, Yıldıztepe Mahallesi, 142 Sokak'ta bulunan evlerinde yalnız kaldı.Yarım saat kadar sonra zil çalınca eşinin camiden döndüğünü zannedip kapıyı açan yaşlı kadın, maskeli bir kişinin saldırısına uğradı.

82 YAŞINDAKİ KADINI YERE SERDİ

Kapıyı iterek içeri giren saldırgan yumruk atıp, başını duvara çarptığı Akdemir'in yere düşmesini fırsat bilip, kolundaki 5 bilezik ile boynundaki gerdanlığı koparıp aldı. Acı içinde yerde kıvranan Akdemir'in kulağındaki küpelerini de çekerek çıkartan maskeli saldırgan koşarak kaçtı.

NAMAZDAN DÖNÜNCE EŞİNİ YERDE KANLAR İÇİNDE BULDU

Nadire Akdemir, namazdan dönen eşi tarafından kanlar içinde yerde yarı baygın yatarken bulundu.Ali İhsan Akdemir, birkaç apartman ileride yaşayan kızı Enise Satıkın'ı arayıp yardım istedi. Kızının haber vermesi üzerine gelen polis ve 112 Acil Servis ekibinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Nadire Akdemir, NazilliDevlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

ADLİYE LOJMANLARININ YANINDAKİ BİNADA GERÇEKLEŞTİ

Soruşturma başlatan polis; hakim ve savcıların oturduğu, sürekli bir polisin beklediği adliye lojmanlarının hemen yanındaki binada meydana gelen olayla ilgili olarak şüphelinin tespit edilip, yakalanabilmesi için çevredeki bina ve işyerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR