Milli Takım'da kadro dışı 5 oldu...
A Milli Takım'ın Eskişehir'de İzlanda'ya 3-0 gibi farklı bir skorla mağlup olmasının ardından bugün sürpriz kadro dışı haberleri geldi. Arda Turan, Burak Yılmaz ve Nuri Şahin'in İzlanda maçına iğneyle çıktıkları öğrenildi.
SPOR , 07 Ekim 2017 Cumartesi, 13:41
Milli Takım'da kadro dışı 5 oldu...

AMilli Takım'ın Barcelona'da oynayan yıldız ismi Arda Turan ve Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, İzlanda maçı sonrasında A Milli Takım teknik direktörü Lucescu'nun yanına giderek Finlandiya maçı öncesinde sakatlıkları olduğunu belirtti.

Bunun üzerine Lucescu Arda Turan ve Burak Yılmaz'ı kadrodan çıkarma kararı aldı. Bunun yanı sıra kadro dışı bırakıldığı belirtilen Selçuk İnan'ın kadroda yer aldığı ve bu iddiaların doğru olmadığı öğrenildi. Diğer oyuncu Caner Erkin'in kart cezalısı olduğu için kadroda olmayacağı biliniyor.

2 İSİM DAHA KADRODAN ÇIKARILDI
A Milli Takımın Eskişehir'de yaptığı antrenmanın ardından 2 isim daha kadrodan çıkarıldı. İzlanda maçında sakatlandığı belirtilen Nuri Şahin ile birlikte antrenmanda ağrıları artan, çalışmayı tamamlayamayan Volkan Şen de kadrodan çıkartıldı.

Hatırlanacağı gibi Arda Turan İzlanda maçında oyundan çıkarken tepki görmüş ve buna karşılık gülerek oyundan çıkması olay olmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR