Milli takım için bomba sözler! ' Be şerefsizler...'
Fransa'da düzenlenen EURO 2016 Avrupa Şampiyonası'nda aldığı sonuçların yanı sıra prim krizinin yaşandığı A Milli Futbol Takımı için sarfedilen sert sözler sosyal medyayı salladı.
SPOR , 28 Haziran 2016 Salı, 12:18
Milli takım için bomba sözler! ' Be şerefsizler...'
Milli takımda yaşanan gelişmeleri yorumlayan Fatih Altaylı, Bloomberg TV’de katıldığı bir canlı yayında Fatih Terim ile ilgili oldukça sert ifadeler söyledi. Altaylı, Fatih Terim ve futbolcuların sergilediği tavırların yanlış olduğunu belirtti. Fatih Terim’in eleştirilmeye tahammülü olmadığının altını çizen Fatih Altaylı, “Bu üstten bakan, eleştiri kabul etmeyen tavır nedir? Hadi bir kişiye ülke olarak katlanıyoruz mecburen… Ama bu nedir? Yok hesap soracağım falan…” diyerek eleştirilerine devam etti.

Eleştirileri ardı ardına sıralayan Fatih Altaylı’ya “oyuncuları nasıl görüyorsunuz” sorusu üzerine, “Bizim Milli takım kadar duran, Bizim Milli takım kadar yan pas geri pas yapan ve bunun sonucunda da pres yeyip sürekli top kaptıran başka takım ben görmüyorum.Türkiye’ye benzer kötülükte başka bir takım daha yok” dedi.

'AYA ROKET Mİ FIRLATIYORSUNUZ BE ŞEREFSİZLER'

Milli takımda yaşanan prim krizine de değinen Altaylı “Kıytırık bir golle şampiyonaya gideceksin. Sonra yarım milyon lira prim alacaksın. Aya roket mi fırlatıyorsunuz be şerefsizler!” sözlerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR