Minik öğrenciler israfa dikkat çekti
Ekmek israfının önlenmesi ve israfa sebep olan kayıpların önüne geçilmesi için başlatılan resim sergisi Nilüfer İlçesi Ataevler Anaokulu'nda gerçekleşti.
BURSA , 18 Kasım 2014 Salı, 11:35
Minik öğrenciler israfa dikkat çekti
Bursa'da bulunan anaokullarındaki minik öğrenciler, ekmek israfının önlenmesi ve israfa sebep olan kayıpların önüne geçilmesi için yaptıkları resim sergisi Nilüfer İlçesi Ataevler Anaokulunda gerçekleşti. Sergiye Nilüfer İlçe Kaymakamı Mustafa Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız’ın yanı sıra İl ve İlçe Milli Eğitim Yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü’ne bağılı resmi ve özel bağımsız anaokullarına yönelik olarak Milli Eğitim Bakanlığı himayelerinde gerçekleştirilen sergi, ekmek israfı ve israfın önlenmesi için mesajlar veriyor. Bu kapsamda minik öğrenciler tarafından hazırlanan yaklaşık 350 resim Ataevler Anaokulunda sergilenmeye başladı. Minik öğrencilerin ekmek israfına dikkat çeken sergisi bir hafta süreyle ziyarete açık kalacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR