Mourinho sürprizi! Yeni adresi...
Avrupa'nın ünlü menajerlerinden Jose Mourinho, gelecek sezonda sürpriz bir adrese doğru gidiyor. Portekizli teknik adamın, yeni rotasının Celtic Park olacağı iddia ediliyor. Kariyerinde Porto, Real Madrid, Inter, Chelsea ve Manchester United gibi dev kulüpler olan Mourinho'nun yeni rotasının Celtic olma ihtimali herkesi hem şaşırttı hem de heyecanlandırdı.
SPOR , 06 Mayıs 2019 Pazartesi, 14:29
Mourinho sürprizi! Yeni adresi...

Dünya futbolunun önemli teknik direktörlerinden Jose Mourinho için flaş bir haber yazıldı. İngiliz basınında, Mourinho'nun gelecek sezon İskoçya'da Celtic'te çalışma ihtimali olduğu yazıldı. Celtic'in tecrübeli çalıştırıcıya teklif götürdüğü kaydedildi.

Ada basınında yer alan iddialarda, Manchester United'dan ayrıldıktan sonra boşa çıkan ve yeni sezonu bekleyen Portekizli çalıştırıcının, Celtic'i takip etmesinin ilginç bir durum olduğu kaydedildi. Mourinho'nun gelecek sezon Celtic'i çalıştırabileceği ve bu yönde bazı görüşmelerin bile yapıldığı öne sürüldü. Kariyerinde Porto, Real Madrid, Inter, Chelsea ve Manchester United gibi dev kulüpler olan Mourinho'nun yeni rotasının Celtic olma ihtimali herkesi hem şaşırttı hem de heyecanlandırdı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR