Mudanya'daki köylü pazarına büyük ilgi
Mudanya Meyve Üreticileri Birliği, Yeni Mahalle Adatepe Caddesinde kurulan mini köylü pazarını gelen talepler doğrultusunda 30 tezgahtan oluşan kapsamlı köylü pazarı haline getirdi.
BURSA , 14 Haziran 2017 Çarşamba, 17:23
Mudanya'daki köylü pazarına büyük ilgi

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği çabalarıyla büyütülen köylü pazarı, her hafta salı günü vatandaşlara hizmet verecek. Birlik Başkanı Fazlı Aydoğan, "Her pazarda olması gereken ürünlerin yer aldığı pazara vatandaşların ilgi göstermesini isteriz. Gelen talepler doğrultusunda Mudanya Meyve Üreticileri Birliği olarak bizler üzerimize düşen görevi en titiz şekilde yerine getirdik. Köylü pazarını Mudanya Belediyemizin desteği ile eksiksiz olarak vatandaşımızın ayağına getirdik. Şimdi vatandaşlarımızdan beklentimiz köylü pazarına sahip çıkmalarıdır. Pazarın sürekliliği buna bağlıdır.

Vatandaşlarımız şunu bilmelidirler ki pazarda tezgahlarda yer alan ürünlerin kalite kontrolü, fiyat ve etiket denetimi tarafımızdan periyodik olarak yapılmaktadır. Pazardan ya da pazarda yer alan köylü, üretici satıcılardan herhangi bir şikayeti olan vatandaşlarımız hiç çekinmeden şikayet, istek, öneri veya teşekkürlerini bize iletebilirler. İletişim bilgilerimize www.mudanyameyveureticibir.org adresinden ulaşabilirler" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR