Mudanya Polis Gücü Denizli'de destan yazdı
Küçük Erkeler Yarı Final karşılaşmalarında güçlü rakiplerini dize getiren Mudanya Polis Gücü Hentbol Takımı, finaller gurubundan namaglup birinci olarak çıktı.
SPOR , 15 Mart 2015 Pazar, 11:01
Mudanya Polis Gücü Denizli'de destan yazdı
Hentbol branşında Bursa ve Mudanya’yı başarıyla temsil eden Mudanya Polis gücü, Denizli'de gerçekleşen Küçük Erkekler Hentbol Yarı Final karşılaşmalarında çıkardığı maçlar sonrası ayakta alkışlandı.

Denizli Belediyespor, Aydın İncirliova Belediyesi ve Kayseri KBK ile karşılaşan Polis Gücü ilk maçında Aydın temsilcisini 26-19 yendi. Polis Gücü ikinci maçında üstün başarısına rağmen Denizli Belediyespor karşısında hakemlerin verdiği cezalarla maçın büyük bölümünü eksik oynadı. 2 kişiyle mücadele etmek zorunda kalan Polis Gücü Hentbol Takımı, Kayseri ekibini güzel bir oyunla 29-24 yenerken salonda bulunanlar taranfından uzun süre ayakta alkışlandı.

Yarı final maçlarını birincilikle bitiren Mudanya Polis Gücü Hetbol Takımı Antrenörü Hüsamettin Güner, alınan başarının tesadüf olmadığını, birlikte yapılan sürekli ve disiplinli çalışmaların bir sonucu olduğunu söyledi. Finallerle Bursa ve Mudanya’nın adını yazdırmak için tüm güçleriyle çalışmalara devam edeceklerini ifade eden Güner, çocuklarıyla gurur duyduğunu sözlerine ekledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR