Mudanyalı Kahraman Şehit Şükrü Çavuş, atış şampiyonası ile anıldı
Mudanya'da, Şehit Şükrü Çavuş anısına trap ve kurşun atışları gerçekleştirildi. Organizasyona atışseverler yoğun ilgi gösterdi.
BURSA , 15 Nisan 2019 Pazartesi, 11:57
Mudanyalı Kahraman Şehit Şükrü Çavuş, atış şampiyonası ile anıldı

Mudanya'daik Işıklı Atış Poligonu'nda, Mudanya Belediyesi ve Mudanya Kaymakamlığı'nın da katkılarıyla Şehit Şükrü Çavuş Anısına trap ve kurşun atışları gerçekleştirildi. Açılış protokol üyelerinin geniş katılımıyla saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Trap atış, kurşun ve tavşan atış kategorilerinde atışseverler tüm maharetlerini sergiledi. Atış Turnuvası'nda dereceye girenlere tüfek, kupa ve madalya verildi.

KATILIM ÇOĞALIYOR

Mudanya Avcılar ve Atıcılar İhtisas Spor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut yaptığı açıklamasında, "Her yıl organize olarak Şükrü Çavuş anısına yaptığımız atışların bu sene beşincisini yapıyoruz. Katılımcılar bu sene daha güzel. Her yıl çoğalarak devam ediyor. 300-400 kişi arası bir katılım var. İl içinden gelenler var genellikle. İl dışından katılım yok. Bütün katılımcılara teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı. Organizasyonda görevli olan Hasan Torun ise yaptığı açıklamalarında, "Anlamlı bir turnuva. Mudanyalı Şehit Şükrü Çavuş'u anma adına yapılıyor. Güzel yarışmalar yapılıyor. Atış adına atış severler için güzel bir gün" diyek onuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR