Müezzinoğlu ve Altepe'den Salman'a hayırlı olsun ziyareti
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
BURSA , 27 Ağustos 2017 Pazar, 14:03
Müezzinoğlu ve Altepe'den Salman'a hayırlı olsun ziyareti

Bir dizi programa katılmak üzere Bursa'ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı, Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Genel Merkez AR-GE Başkan Yardımcısı Ahmet Kılıç'la birlikte AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sohbet havasında geçen ziyarette Müezzinoğlu, Salman'a yeni görevinde başarılar diledi. Müezzinoğlu, Bursa'nın tüm ekonomik potansiyelleri, kozmopolit nüfus yapısı ve coğrafi konumu ile Türkiye'nin en önemli illerinden biri olduğunu belirtti. Müezzinoğlu, aynı zamanda Bursa'nın partilerinin kuruluşundan bu yana AK Parti'ye her seçimde Türkiye ortalaması üzerinde oy verdiğini söyleyerek desteklerinden dolayı Bursa halkına teşekkür etti.

Müezzinoğlu, Salman'ın önemli bir görevi devraldığını vurgulayarak, "Size teslim edilen bayrağı daha yukarılara taşıyacağınıza olan inancım tamdır" derken, Salman'da görevi devralır almaz çalışmalarına başladıklarını belirtti. Salman," İlk iş olarak yeni yönetimimizi belirleme çalışmalarını başlattık. Bu konuda çok talep var. Hamdolsun, bu durum teşkilatımızın gücünü ve birlikteliğini gösteriyor. İnşallah bu kadar değerli ismin arasından partimiz ve Bursamız için en doğru seçimleri yapacağız. AK Parti ailesine elimizden geldiğince daha fazla üye kazandırıp, Bursa teşkilatları olarak ülkemiz ve partimiz için çalışan ailemizi daha da büyütmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Genel Merkez ARGE Başkan Yardımcısı Ahmet Kılıç'da Başkan Salman'a görevinin hayırlı olmasını diledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR