Muhammed Ali'nin eski sevgilisinden büyük ayıp
Efsanevi Boksör Muhammed Ali tüm dünyadan sanat, spor ve siyaset dünyasının katılımıyla son yolculuğuna uğurlanırken eski sevgilisi Barbara Mensah, elinde Ali'ye ait ses kayıtlarının olduğunu ve bunları satmak istediğini söyledi.
DÜNYA , 12 Haziran 2016 Pazar, 14:56
Muhammed Ali'nin eski sevgilisinden büyük ayıp
Muhammed Ali önceki gün tüm dünyanın izlediği bir törenle son yolculuğuna uğurlanırken, efsane boksörün eski sevgilisi Barbara Mensah, çok çirkin bir teklifle ortaya çıktı. 

Kızı Kiiursti’nin babasının Muhammad Ali olduğunu öne süren Mensah, elinde Efsane’nin katıldığı seks partilerinden kayıtlar olduğunu ve bunları satmak istediğini söyledi.

70 yaşındaki kadın, “Kimsenin elinde bunun gibi bir şey yok. Bundan kazanabildiğim kadar para almak istiyorum” dedi. İddiaya göre; kayıtlar, dünyaca ünlü boksörü yaklaşık 10 12 kadınla yansıtıyor. Kayıtların hepsinin dudak uçuklatacağını söyleyen Mensah, “Muhammed, evli olsun olmasın, güzel kadınlardan uzak kalamazdı” dedi.

Görüntüleri Ali’nin çok yakınındaki bir isimden aldığını öne süren Mensah, efsane boksörle ilgili bir kitap hazırlığında olduğunu ve sekiz yayıncının yazdıklarının peşinde olduğunu aktardı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR