Murat Dalkılıç, ahlaksız mesajların faturasını kesti
Murat Dalkılıç, kendi adını kullanarak Rus şarkıcı Tasha'ya ahlaksız mesajlar atan dansçısı Ömer Yeşilbaş'ın işine son verdi.
MAGAZİN , 26 Mart 2017 Pazar, 00:10
Murat Dalkılıç, ahlaksız mesajların faturasını kesti

Murat Dalkılıç'ın sahne koreografilerini hazırlayan ve aynı zamanda baş dansçısı olan Ömer Yeşilbaş'ın, Rus şarkıcı Tasha'ya, Dalkılıç'ın adını kullanarak yazdığı ahlaksız mesajların faturası ağır oldu. Murat Dalkılıç, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada dansçının işine son verildiğini açıkladı.

"ANLAMSIZ VE BİR O KADAR DA ÇİRKİN"

Dalkılıç'ın mesajı şöyle:

Bugün gazetelerde sizlerle birlikte aynı anda öğrenmiş olduğum üçüncü şahısların arasında geçen tuhaf, anlamsız ve bir o kadar da çirkin yazışmalara adımın karıştırılmaması ve tamamen benim dışımdaki bu konunun benim manevi değerlerime, kişiliğime, aileme zarar verecek boyutlara taşınmaması bakımından hassasiyetinizi rica ediyorum.

"BUGÜN İTİBARİYLE EKİBİMDE DEĞİL"

Ben yaptığım işlerle anılmak isteyen ve beni dinleyen, izleyen milyonların bana verdiği desteği, güveni ve sevgiyi haketmek için durmadan çalışan biriyim. Kimin kime ne yazdığı, yazılanların hangisinin değiştirildiği ya da konunun diğer herhangi bir yanıyla ilgilenmiyorum ancak beni bu tür bir açıklama yapmak zorunda bırakan Ömer Yeşilbaş bugün itibarıyla benim ekibimde yer alan bir dansçı değildir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR