Nilüfer'de heyecan başladı
Nilüfer Belediyesi'nin, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) işbirliğiyle düzenlediği 2018 Balkan Plaj Voleybolu Turu Bursa Nilüfer Etabı, ana tablo maçlarıyla başladı.
BURSA'DA SPOR , 21 Eylül 2018 Cuma, 08:25
Nilüfer'de heyecan başladı

Nİlüfer Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) işbirliğiyle düzenlenen 2018 Balkan Plaj Voleybolu Turu Bursa Nilüfer Etabı başladı. Balkan Mahallesi'nde oluşturulan plaj voleybolu tesislerinde gerçekleşen şampiyonada Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan ve Türkiye'den toplam 26 takım mücadele ediyor. 23 Ekim Pazar günü sona erecek olan şampiyonanın ilk gününde ana tablo müsabakaları yapıldı.

BOZBEY TAKDİM EDECEK

14 erkek, 12 kadın olmak üzere toplam 26 takımdan karşılaşmaları kazanan ekipler, hafta sonu yapılacak final müsabakalarında mücadele edecek. Nilüfer Belediyesi'nin hafta sonunda gerçekleştireceği Balkan Panayırı ile koordineli düzenlenen şampiyonada, kupa ve madalyalar 23 Eylül Pazar günü sahiplerine verilecek. Organizasyonun finaline Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de katılacak ve kupalarını sahiplerine teslim edecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR