Nur Yerlitaş'a son darbe O isimden geldi!
Şehitler hakkındaki skandal sözleri sonrası eleştiri oklarının hedefi olan modacı Nur Yerlitaş'ı birlikte program yaptıkları sunucu Öykü Serter de sildi
MAGAZİN , 29 Kasım 2017 Çarşamba, 13:47
Nur Yerlitaş'a son darbe O isimden geldi!

Şehitler hakkındaki skandal sözleri sonrası eleştiri oklarının hedefi olan modacı Nur Yerlitaş'ı birlikte program yaptıkları sunucu Öykü Serter de sildi.

Sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, "Amann banane şehitler mehitler" söylemiyle büyük tepki çekmişti. Yerlitaş'ın bu söyleminden sonra şarkıcı Serkan Kaya klibini yayınlamaktan vazgeçmiş ve tekrar montaja sokarak Nur Yerlitaş'ın olduğu bölümleri çıkartma kararı almıştı.

HERKES TEKER TEKER TAKİPTEN ÇIKARIYOR

Sosyal medya hesabını çok aktif kullanan şarkıcı Demet Akalın da yakın arkadaşı Nur Yerlitaş'ın hesabını takipten çıkardı. Ajda Pekkan da sahne kıyafetlerini hazırlayan Nur Yerlitaş'ı sosyal medya hesabından sildi. Yerlitaş'ı uzun süre birlikte program yaptığı sunucu Öykü Serter de takipten çıkardı. Nur Yerlitaş'ın skandal sözlerinden önce 1.4 olan takipçi sayısı skandal sözlerinden sonra 1.3'e düştü.

TUĞBA EKİNCİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Nur Yerlitaş'ı eleştiren Tuğba Ekinci, "Bu işin peşini bırakmayacağım. O bu camiadan silinecek" demişti. Tuğba Ekinci dünİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gelerek Nur Yerlitaş hakkında suç duyurusunda bulundu. Tuğba Ekincisavcılığa sunduğu dilekçede, Nur Yerlitaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında gayet ukala ve aşağılayıcı bir tavırla şehitler hakkındaki sözleri sarf ettiğini belirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR