Ödemeler başlıyor
Yeni sezon öncesi Bursaspor'da teknik direktör, futbol direktörü ve scout departmanını yeniden dizayn eden Başkan Ali Ay, önümüzdeki hafta Mali Asbaşkan Adem Sakarya ile birlikte parasal konulara yönelecek.
BURSASPOR , 04 Haziran 2018 Pazartesi, 08:27
Ödemeler başlıyor

PLAN DEVREYE GİRECEK

Bursaspor'da kongreyi kazanan Başkan Ali Ay, seçimler öncesi personelin geriden gelen bir maaşını hesaplarına yatırmıştı. Geçen ayla birlikte personelin maaşlarının gecikme zamanı 3 ayı buldu. Göreve gelir gelmez ilk olarak futbol departmanına ağırlık veren teknik direktör, futbol direktörü ve scout departmanını oluşturan Başkan Ali Ay bu haftadan itibaren de ödeme konuları üzerinde duracak. Yönetimin bu konudaki önceliğini ise personel maaşları oluşturuyor.

3 AY GERİDEN GİDİYOR

Başkan Ali Ay ile Mali Asbaşkan Adem Sakarya kongre öncesi ödeme planı konusunda bir çalışma yaparlarken, hazırlanan program bu hafta yürürlüğe girecek. Daha önce belirlenen finans kaynaklarının bir aksilik olmadığı takdirde bu hafta içinde hazır olması bekleniyor. Kulübe girecek nakit akışıyla ilk olarak personel maaşları ödenecek. Aylardır maaşlarını geç alan ve konuda büyük zorluk çeken personelin mayıs ayıyla birlikte geriden gelen maaş sayısı üçe ulaştı. n Tolga Öztaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR