Orhangazi Belediyespor'un şampiyon gençleri Kocaeli'de
U-19 Gençler Ligi'nde grup şampiyonu olduktan sonra Bursa Play-Off grubunu da zirvede tamamlayan ve şampiyon olan Orhangazi Belediyespor U-19 Takımı Türkiye Şampiyonası ilk tur maçlarını oynayacağı Kocaeli'ye hareket etti.
BURSA'DA SPOR , 03 Mayıs 2018 Perşembe, 13:58
Orhangazi Belediyespor'un şampiyon gençleri Kocaeli'de

Bursa'dan Orhangazi Belediyespor ile Nilüfer Erdemli takımlarının mücadele edeceği Türkiye şampiyonası ilk tur maçlarının oynanacağı Kocaeli'ye hareket eden Orhangazi Belediyespor takımı altyapı sorumlusu Tuncer Yenigün, teknik direktör Murat Alemdar ve takım oyuncuları, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan U-19 Genç takımının bugüne kadar büyük başarılar elde ettiğini, Orhangazi futbolunun geleceğinin de gençlerde olduğunu belirterek, "Takımımızın Kocaeli'de ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. İnşallah buradan da başarılı sonuçlarla dönecektir" dedi.

Öte yandan Orhangazi Belediyespor'un Kocaeli'deki Türkiye Şampiyonası ilk tur maçları başladı. Kırmızı siyahlılar ilk maçını yarın Sakarya Erenlerspor ile oynayacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR