Özlüce'de kritik zirve
Bursaspor Başkanı Ali Ay, önceki gün Yeşil Beyazlı futbolcularla bir araya geldi. Toplantıda Ali Ay'ın finansal konular, takımın durumu ve gelecekle ilgili düşünceleri hakkında futbolcularla görüş alışverişinde bulunduğu öğrenildi.
BURSASPOR , 31 Mart 2017 Cuma, 05:00
Özlüce'de kritik zirve

Bursaspor'da kritik Konyaspor maçı öncesi Başkan Ali Ay, oyuncularla özel bir görüşme yaptı. Tüm mesaisini Özlüce Tesisleri'nde geçiştiren Ali Ay'ın oyuncularla yaptığı zirvenin detaylarına ise Bursa Hakimiyet ulaştı. Ali Ay'ın futbolcularla birebir yaptığı görüşmede kalan maçlarda kendilerinden beklentilerini söylediği ve futbolculardan Bursaspor'a yakışan bir şekilde mücadele etmelerini istediği öğrenildi.

PARA KONUSU KONUŞULDU

Başkan Ali Ay'ın oyuncularla yaptığı kritik zirvede finansal konuların da ele alındığı belirtildi. Birikmiş alacaklar konusunda oyuncularla görüşen ve bu konuda çözüm üretmeye çalışan Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın oyuncuların pozitif tutumu karşısında memnun kaldığı ifade edildi. Bu arada Yeşil Beyazlı futbolcularla Ali Ay arasındaki görüşmede gelecek sezonla ilgili görüş alışverişinde bulunulduğu da bildirildi. (Süha GÜRSOY)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR