Pakistan'da Erdoğan'a büyük sürpriz!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Pakistan'a yaptığı resmi ziyaret öncesi caddeler Erdoğan'ın fotoğraflarıyla donatıldı. Panolardaki "Yaşasın Pakistan-Türkiye kardeşliği" yazısı ise dikkat çekti.
DÜNYA , 16 Kasım 2016 Çarşamba, 17:01
Pakistan'da Erdoğan'a büyük sürpriz!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Pakistan'a resmi ziyareti öncesi caddeler Türkiye ve Pakistan bayraklarıyla donatıldı, bilboardlarda ülke liderlerinin fotoğrafları yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kalacağı otelin önündeki panoda ise 'Yaşasın Pakistan-Türkiye kardeşliği' yazısı dikkat çekti.

PAKİSTAN BAŞBAKANI KARŞILADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan'a resmi bir ziyarette bulunuyor. Erdoğan ve beraberindeki Türk heyetini, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif ile diğer resmi yetkililer karşıladı. Birçok bakanın bulunduğu Türk heyetinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da var."YAŞASIN PAKİSTAN-TÜRKİYE KARDEŞLİĞİ"

Caddelere Türk ve Pakistan bayrakları asılan ülkede, bilboardlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Cumhurbaşkanı Memnun Hüseyin ve Başbakanı Navaz Şerif'in fotoğrafları yer aldı. Türk heyetinin kalacağı otelin önündeki panoda ise 'Yaşasın Pakistan-Türkiye kardeşliği' yazısı dikkat çekti.

FETÖ'CÜLERDEN ÜLKEYİ TERK ETMELERİNİ İSTEDİ

İslamabad yönetimi, Erdoğan'ın ziyaretinden önce 15 Temmuz'da darbeye kalkışan FETÖ'nün Pakistan'daki okullarında görev yapan öğretmenlerden ülkeyi terk etmesini istedi. 20 Kasım'a kadar ülkeden ayrılması gereken 108 FETÖ'cü öğretmenin aileleri de Pakistan'da barınamayacak ve sayı 400'ü bulacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR