Putin yeni sevgilisini saklıyor mu?
İngiliz basını, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kısa süre önce ortaya çıkan görüntülerde göze çarpan kadının Putin'in yeni sevgilisi olabileceğini yazdı. Görüntülerde, Putin'in kadının oturduğu aracın arka kapısını açtığı ve aldığı uyarı nedeniyle kapattığı görülüyor.
DÜNYA , 13 Temmuz 2017 Perşembe, 10:15
Putin yeni sevgilisini saklıyor mu?

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in ortaya çıkan son görüntüleri Putin'in yeni bir sevgilisi olduğu söylentilerini beraberinde getirdi.

Görüntülerde, kırmızı bir elbisesi bulunan kadının bulunduğu aracın kapısını açmaya çalışan Putin, daha sonra kadının uyarısı üzerine kapıyı hızlı bir şekilde geri kapatıyor.

Putin'in kendisini kameralar nedeniyle uyarıldığı ve kapıyı bu nedenle kapattığı düşünülüyor.

Putin'in 34 yaşındaki atlet Alina Kabaeva ile ilişkisi olduğu spekülasyonları bulunuyor. Rus basınında çiftin çocukları bulunduğu da iddia edilmişti.

PESKOV NET KONUŞMADI

Putin'in basın sözcüsü Dmitriy Peskov yaptığı açıklamada o kişinin Putin'in korumalarından biri olduğunu yönünde.

TVRAIN'de konuyla ilgili bir görüşmede, kanalın Kremlin muhabiri Anton Jelnov ise Putin'in çok sık direksiyon başına geçtiğini ve güvenlik görevlileriyle şoförün arka koltukta oturduğuna çok sık şahit olduğunu belirtti. Jelnov yapılan el hareketinin ise Putin'in ceketinin yerini göstermek için olabileceğini çünkü Başkanın bir sonraki karede ceketle görüntülendiğini söyledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR