Sadece Bursa değil Türkiye bekliyor
Bursaspor’un kaptanı Serdar Aziz’in sakatlığı Kayserispor maçında nüksetti. Dün İstanbul’a giden milli oyuncu tedavisine burada devam edecek. Serdar’ın sakatlığının uzaması ise sadece Bursaspor’u değil, Fransa’daki EURO 2016’ya katılacak olan A Milli Takım’ı da yakından ilgilendiriyor.
BURSASPOR , 27 Nisan 2016 Çarşamba, 07:04
Sadece Bursa değil Türkiye bekliyor
AYNI SAKATLIK

Bu sezon geçirdiği sakatlıklarla büyük sıkıntı yaşayan kaptan Serdar Aziz, kontroller için İstanbul’a gitti. Kayserispor mücadelesinde sakatlanan Serdar’ın aynı sakatlığının nüksettiği ve en az 2 hafta sahalardan uzak kalacağı ifade edildi. 22 Mayıs’ta Türkiye’nin İngiltere ile Etihad Stadı’nda oynayacağı maç için vize işlemlerini de gerçekleştiren Serdar, bunun yanı sıra TFF Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer kontrolünde de yeni tedavi programına başladı. 

TAŞER İLGİLENİYOR

10 Haziran’da Fransa’da başlayacak EURO 2016’da Türkiye’nin kilit oyuncuları arasında yer alan Serdar Aziz’in dün İstanbul’da MR’ı çekildi. Ömer Taşer’in yakından ilgilendiği Serdar’ın ligin ikinci yarısında yaşadığı sakatlıkların ardından erken geri dönüş yaptığı, bölgenin güçlenmemesi sebebiyle de sakatlığın nüksettiği belirtildi. Milli oyuncunun, EURO 2016’ya sakatlığının tamamen geçerek katılması için acele etmemesi ve tedavisine sadık kalması gerektiği de söylenildi. 

AYNI YERDEN

Milli futbolcunun daha önceki sakatlıklarında kasık ile tendonunun birleşmesi ve antrenmanlara devam edip güçlenmesi gerektiği belirtilmişti. Bunun ardından Serdar Kayserispor maçıyla sahalara dönerken, başarılı kramponun sakatlığı tekrar nüksetti. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR