Samet Aybaba: Endişem yok
Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Takımımız kamp dönemi boyunca güzel çalıştı. Sakatlık olmaması bizi sevindirdi. 1 hafta içerisinde 3 veya 4 oyuncuyu kadromuza katacağız. Yasin bana 'Bursaspor'da oynamak istiyorum' dedi ama başka kulübe gitti" dedi.
BURSASPOR , 26 Temmuz 2018 Perşembe, 07:50
Samet Aybaba: Endişem yok

"TRANSFER KOLAY DEĞİL"

Bursaspor'da Afyon kampının 2. etabının son günlerine yaklaşılırken Yeşil Beyazlılar'ın deneyimli çalıştırıcısı Samet Aybaba açıklamalarda bulundu. Aybaba, "Bizim için güzel bir kamp süreci oldu. Hem oyuncularımızı tanıdık. Hem de genç oyuncularımızdan nasıl daha fayda alabiliriz onun hesabını yaptık. Önümüzdeki yıl bazı genç oyuncularımızdan fayda alacağız diye düşünüyorum. Artık Türkiye'de transfer kolay değil. Tüm kulüpler maddi açıdan zor günler geçiriyor. Başkanımız sağ olsun transfer için çok çalışıyor. Önümüzdeki 1 hafta içerisinde 3 veya 4 yeni oyuncunun takımımıza katılacağını ümit ediyoruz. Zaten lige az bir süre kaldı. Artık Süper Lig'e yoğunlaşacağız" şeklinde konuştu.

"BENİ KENDİSİ ARADI"

Yasin Öztekin konusuna da açıklık getiren Samet Aybaba, "Yasin benim istediğim bir oyuncuydu. 2 sefer beni aradı ve Bursaspor'da oynamak istiyorum dedi. Ben de başkanımıza söyledim. Başkan çok istekli değildi ama ben ikna ettim. Sonra bu iş bitti derken başka kulübe gitti. Kendisine başarılar diliyorum. Futbolda artık hiçbir şey gizli değil. Kulüplerin ekonomisiyle ilgili yalan yanlış bir sürü şey anlatılıyor. Talip olduğumuz oyunculara farklı bilgiler gidiyor biz de zorlanıyoruz. Ama endişem yok. Elimizde güzel bir kadro var. Biz koskoca Bursasporuz. Taraftarımız arkamızda. Harun konusunu artık kapatmak istiyorum. Eğer oyuncularımıza talip varsa teklif gelir biz de durumuna bakarız. şu ana kadar hiçbir oyuncumuza resmi teklif gelmedi" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR