Şampiyon Şahinkaya
Şahinkaya Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı, Bursa Okul Sporları 2. Küme Voleybol Genç Kız (B) Grup Müsabakaları'nda il şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı.
BURSA'DA SPOR , 10 Nisan 2018 Salı, 08:48
Şampiyon Şahinkaya

SET VERMEDİ
Sahinkaya Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı, Bursa Okul Sporları 2. Küme Voleybol Genç Kız Grup Müsabakaları'nda il şampiyonu oldu. Müsabakalar boyunca müthiş bir performans sergileyen ve taraftarının desteğini de arkasına alan Filenin Şahinleri, önce Kestel Kız Meslek Lisesi'ni 2-0 mağlup ederek finale yük-seldi. Genç sporcular daha sonra finalde Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi'ni 2-0 yenerek şampiyonluk kupasını kaldırdı.

GURUR YAŞATTI
Maçın zaferle sonuçlanmasının ardından Şahinkayalılar şampiyonluk sevincini hep birlikte kutlarken, sporcular şampiyonluk madalyalarını Akademi 1418 Müdürü Hakan İdin'in elinden almanın mutluluğunu yaşadılar. Maç dönüşü Şahinkaya Anadolu Lisesi merkez kampüsünde büyük bir öğrenci ve öğretmen topluluğu tarafından alkışlar eşliğinde karşılanan genç sporcular, başarılarıyla Şahinkaya Anadolu Lisesi' nin gururu oldular.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR