Seks oyuncağı sınırlarını zorluyor
Son teknoloji sayesinde seks robotu furyası hızla yayılıyor. İnsana oldukça benzeyen seks robotlarından Samantha Avusturya'da tanıtıldığı bir fuarda adeta erkeklerin hışmına uğradı. Samantha'ya ilgi o kadar büyüktü ki robot satışa çıkamadan bozuldu, iki parmağı da kırıldı.
TEKNOLOJİ , 03 Ekim 2017 Salı, 10:51
Seks oyuncağı sınırlarını zorluyor

Durun daha bitmedi! Seks robotu mucidi Sergi Santos ise ürettiği seks oyuncağıyla yaşadığı cinsellik sayesinde evliliğine renk geldiğini öne sürüyor! İlginç ama gerçek...

Yine Santos, seks oyuncaklarına ses bulamamaktan şikayetçi. Gerçek kadın sesi bulup oyuncaklarına eklemek için gazeteye ilan veren Santos, kadınların ses kayıtlarını alması karşılığında da ödeme yapıyor!

Amaç seks oyuncaklarına gerçek kadın sesi koyup gerçekçiliği artırmak. Ayrıca seks oyuncaklarının bulunduğu bir genelevin ilk kez İspanya'da açıldığını da unutmayalım!

Peki seks oyuncakları bu noktaya nasıl geldi? Nasıl ortaya çıktı? Kim geliştiriyor? Neler yapabiliyor?

Bunlar seks robotları... İlk cinsel ilişki robotlarını satışa sunan RealDoll şirketi, ürünler hakkında bilgi verirken, diğer yandan kullanıcılar aldıkları bu 'oyuncak'ların görüntülerini bir bir internette yayınlıyor.

Mirror'ın haberine göre şirket yaptığı bu özel robotlarda gelişmiş seks oyuncakları, kişilik türünü belirlemeye izin veren ayarlara sahip olacak. 18 ayrı kişiliğe sahip olacak bu seks robotları yapay zeka ile sahibinden de zamanla bir şeyler öğrenecek!

Harmony AI isimli özel bir uygulama geliştiren şirket, yapay zekadan gücünü alıyor ve sahibiyle ilgili önemli bilgileri zamanla öğreniyor.

Bu şekilde 18 farklı kişilik özelliği kazanabilen bu seks robotları için 'akıllı', 'naif', 'seksi', 'iyi kalpli' ve 'mütevazı' gibi seçeneklerin, her bir seçeneğin de kendi ölçeği olacağı belirtildi.

Ayarlarda ölçek, oyuncağın 'duygularına' ayar verecek. Ayarlara göre hareket edip konuşan robotlar, sahiplerine aşık da olabiliyor.

Fiyatları 12 bin euroyu bulan seks robotlarını satın alıp evine getiren kullanıcılar görüntülerini internette paylaştı.

İşte seks robotlarının inanılmaz görüntüleri...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR