Serbest kalmalarını bekliyorlar!
Bursaspor Başkanı Ali Ay, TFF Başkanlık seçimi nedeniyle bulunduğu Ankara'da Süper Lig'deki kulüp başkanlarıyla bir araya geldi. Ali Ay'a takımdaki herhangi bir oyuncu için resmi transfer teklifinde bulunan kulüp başkanı olmadı. Ali Ay Ankara'da TFF Başkanlığına seçilen Nihat Özdemir'le de bir araya geldi.
BURSASPOR , 03 Haziran 2019 Pazartesi, 08:09
Serbest kalmalarını bekliyorlar!

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık seçimli yapılırken, Ankara'da Bursaspor'u yakından ilgilendiren gelişmeler yaşandı. Yeşil Beyazlı kulübü Süper Lig'den Spor Toto 1. Lig'e düşmesi nedeniyle 7 delege yerine sadece Başkan Ali Ay ve ikinci başkan Cem Öztürk temsil etti. Süper Lig'de yer alan kulüp başkanlarının Bursaspor Başkanı Ali Ay'a küme düşmelerinden dolayı duydukları üzüntüyü dile getirdikleri belirtildi. Başkan Ali Ay'a Ankara'daki temasları sırasında Süper Lig'deki herhangi bir kulüp başkanının oyuncular için resmi teklifte bulunmadığı ifade edildi.

ÖZDEMİR'LE GÖRÜŞTÜ

Bursaspor'un içinde bulunduğu maddi kriz nedeniyle oyuncuların serbest kalma olasılığını hesaplayan diğer kulüp başkanlarının bu nedenle süreci bekledikleri ve olağanüstü genel kurulda seçilecek yeni başkanın alacağı tavra göre hareket etmeyi planladıkları bildirildi. Ali Ay, Ankara'da göreve yeni seçilen TFF Başkanı Nihat Özdemir ile de bir araya geldi. Nihat Özdemir'in Ali Ay'a, Bursaspor'un küme düşmesinden dolayı büyük üzüntü duyduklarını söylediği, bir an önce toparlanarak yeniden Süper Lig'de dönmelerini futbol ailesi olarak arzuladıklarını söylediği belirtildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR