Serdar Aziz sezonu kapattı
Kayserispor maçında tekrar sakatlanan Bursaspor kaptanı Serdar Aziz, önceki gün İstanbul’da milli takım ekibi tarafından kontrolden geçti. Tedavisine İstanbul’da devam edecek olan başarılı futbolcunun en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı ve sezonu kapattığı ifade edildi.
BURSASPOR , 28 Nisan 2016 Perşembe, 08:22
Serdar Aziz sezonu kapattı
40 KESİT MR ÇEKİLDİ

Bursaspor kaptanı Serdar Aziz sezonu kapadı. Önceki gün İstanbul’a giden ve TFF Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer kontrolünde tetkikleri yapılan başarılı oyuncunun, 40 kesit MR’ı çekildi. Kas dokusunda nerede kanama olduğu en ince ayrıntısına kadar bakılırken, Serdar’ın en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi. 

EURO 2016'YA YETİŞECEK Mİ?

Serdar Aziz bu gelişmenin ardından İstanbul’da tedaviye başladı. Oyuncunun Medical Park Spor Merkezi’nde tedavisinin devam edeceği, doktor kontrolünde de çalışma yapacağı ifade edildi. Başarılı oyuncunun EURO 2016’ya sağlıklı bir şekilde hazır olarak gitmesi için milli takım kurmayları adeta seferber olurken, 1 hafta sonra da güç çalışmasına başlayacağı açıklandı. 

TEDAVİ GECİKTİ İDDİASI

Serdar Aziz’in menajeri Haluk Canatar, tedavinin zamanında gerçekleşmediğini bu durumun da süreci uzattığını söyledi. Canatar; “Serdar için söylenen ‘sakat değil’ sözleri, oyuncumu da strese soktu ve daha erken sahalara dönmesine sebep oldu. Serdar Aziz daha önce şu anda gerçekleşen tedaviyi yapsaydı, şu anda bangır bangır futbol oynuyordu” dedi. 

ADA'DA DA YOK

Bursaspor’un başarılı oyuncusu Serdar Aziz’in tedavisine zaman kaybetmeden başlanırken, tecrübeli kramponun 22 Mayıs’ta oynanacak İngiltere maçında da oynayamayacağı belirtildi. Serdar’ın 10 Haziran’da Fransa’da başlayacak EURO 2016’ya tam randımanlı olarak hazır olması için çalışmaların yapılacağı ifade edildi. Tolgay ATAOKAY'ın haberi...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR