Sonuna kadar savaştık
Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu karşılaşmanın son dakikasına kadar mücadele ettiklerini ve sahadan galip ayrıldıkları için sevindiklerini ifade etti.
BURSASPOR , 24 Ocak 2016 Pazar, 18:49
Sonuna kadar savaştık
Hamza Hamzaoğlu karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada geriden gelip maçı çevirdikleri için mutlu olduklarını söyledi. Hamzaoğlu; “Zor bir maç oynayacağımızın farkındaydık. Sahada kalmak, ayakta kalmak, mücadele etmek ve sonuna kadar pes etmemek gerekiyordu. Oyuncularım bunu başardılar. Geriden gelip, maçı çevirdik” dedi. 

YENİLGİYİ KABULLENMEK

Oyuncularını kutlayan Hamzaoğlu; “Ben kendim zaten teslimiyetçi bir yapıya sahip değilim, son ana kadar kabullenmem, oyuncularımın da kabullenmesini istemem. Bursaspor’da böyle oyuncularla çalıştığımız için şanslıyız. Hepsi elinden geleni en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Oyuncularımı kutluyorum” açıklamasını yaptı.

ADAPTE OLAMADI

Cuenca ile ilgili de açıklamada bulunan Hamzaoğlu; “Cuenca bir türlü adapte olamadığını söyledi. Eşinin de hamile olduğu için sıkıntı yaşadığını ve burada yapamayacağını belirtti. Biz de kendisine kulüp bakabilirsin dedik. Kendi ülkesine dönmeyi düşünüyor. Eğer gitmez, burada kalma kararı alırsa bizle beraber devam edecek” dedi. 

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR