Spor şenliği Gemlik'te
Büyükşehir Belediyesi’nin çocukları spora teşvik etmek amacıyla 17 ilçede düzenlediği okullararası spor şenlikleri Gemlik’te de start aldı.
SPOR , 21 Mart 2015 Cumartesi, 09:48
Spor şenliği Gemlik'te
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait Gemlik Kapalı Spor Salonu’nda yapılan şenliklerin açılışına, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, İlçe Kaymakamı Cahit Işık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran ve Gemlik’teki eğitim kurumlarında okuyan öğrenciler katıldı.

Osmangazi, Nilüfer, Harmancık, Gürsu, Kestel, Mudanya, Yenişehir ve İznik’te büyük ilgi gören spor şenliklerini Gemlik’te de başlatmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, öğrencilere seslenerek, “Tüm imkanlarımızı sizler için seferber ettik. İstiyoruz ki zamanınızı en iyi şekilde değerlendirin. Bol bol spor yapın” dedi.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ise, Gemlik’e sağladığı katkılar nedeniyle Başkan Altepe’ye teşekkür etti. Şenlik sonunda başarılı olan öğrencilere, madalyaları protokol üyeleri tarafından takdim edildi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR