Süper Kupa sahibini Bursa'da arıyor
T.V.F Erkekler Süper kupa finali Bursa’da gerçekleşecek.
SPOR , 26 Mart 2015 Perşembe, 16:19
Süper Kupa sahibini Bursa'da arıyor
Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler Süper kupa finallerinde son dörde kalan  Arkas Spor, Galatasaray FXTRC, Vakıfbank ve Zirat Bankası hafta sonu kupaya uzanmak için kozlarını Bursa Cengiz Göllü Spor salonunda paylaşacaklar.

28-29 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan dörtlü finallerde daha önceki turlarda rakiplerini saf dışı bırakarak son dörde kalan takımlar Cumartesi günü gerçekleşecek yarı final mücadelelerinde karşı karşıya gelecekler.
28 Mart tarihi saat 14:00’ da gerçekleşecek yarı final müsabakalarında geçen sene İzmir’de gerçekleşen Süper Kupa finallerinde kupayı müzesine götüren Halkbank’ ın rakibi Galatasaray FXTCR olacak. Bu müsabakanın hemen ardından saat 16:30’ da başlaması planlanan günün 2. müsabakasında ise Arkas Spor ise Ziraat Bankası ile final için kozlarını paylaşarak final biletini kapmaya çalışacaklar.
29 Mart Pazar günü saat 17:30’ da  ilk günün galipleri Süper Kupayı müzelerine götürmek için parkeye çıkacaklar. Mücadeleyi kazanan takım  kupayı müzesine götürerek 2014-2015 sezonu Süper Kupa Şampiyonu olacak.
Dörtlü finalin ilk gün ve ikinci gününün biletleri www.biletinial.com üzerinden 15 TL bedelle satışa çıkarıldı.

T.V.F’ den yapılan açıklamaya göre Voleybol severler müsabakalar için biletlerini online olarak www.biletinial.com üzerinden temin edebilecekleri gibi maç günlerinde salon gişesinden de  bilet satışı gerçekleşecek.

İlk gün müsabakaları için günlük bilet satışı uygulanacak olup Bursa’ lı voleybol seveler ilk gün müsabakalarında tek bir bilet ile her iki müsabakayıda takip edebilecekler.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR