Survivor yarı final ve final tarihi belli oldu!
Alper Baycın'ın ölümü nedeniyle dün akşam Survivor'ın yeni bölümü TV8 ekranlarında yayınlanmadı.
MAGAZİN , 29 Haziran 2018 Cuma, 16:37
Survivor yarı final ve final tarihi belli oldu!

Survivor 2018'de finale 2 gün kala feci bir olay yaşandı. Survivor ekibinde yer alan ve kameramanlık yapan Alper Baycın, Dominik'te iki kişinin bıçaklı saldırısına uğradı ve hayatını kaybetti. Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı bu üzücü olayı önceki akşam canlı yayından duyurdu ve çeyrek final bölümünü iptal etti.

"ALPER'İMİZİ HAİNCE BİR SALDIRIDA KAYBETTİK"

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, "Çok üzücü bir olay yaşadık. Ekip olarak iş arkadaşımızı, kardeşimizi, sevgili Alper'imizi haince bir saldırı sonrası Dominik'te kaybettik. Ekip olarak çok üzgünüz. Bizim projelerimizde yer alan televizyonculukta geleceği olan bir kardeşimiz. Kadere çok inanan biriyim ama böyle ani bir durum yaşadığımız zaman bizim için büyük bir yıkım oluyor. Ekip olarak çok konuşacak durumda değiliz. Buradan bütün ailesine sabırlar diliyorum. Bu durumda bir yayın yapmamız söz konusu değil. Sizden özür dileyerek yayını burada kapatıyoruz." dedi.

24 yaşındaki Alper Baycın'ın vefatının ardından Survivor'ın yeni bölümünün ekranlara gelip gelmeyeceği merak konusu oldu.

SURVIVOR YENİ BÖLÜM YAYINLANACAK MI?

Alper Baycın'ın ölümü nedeniyle dün akşam Survivor'ın yeni bölümü TV8 ekranlarında yayınlanmadı. Survivor'ın çeyrek finali 29 Haziran Cuma günü yani bugün ekranlara gelecek. 30 Haziran Cumartesi günü ise yarı final ve final bölümü aynı gün canlı olarak yayınlanacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR