Tartışmalara son noktayı koydular!
Yıldız Tilbe ve Acun Ilıcalı 'aralarında gerginlik var iddialarına' son noktayı koydu. İkili Twitter'dan birbirlerine teşekkür etti.
MAGAZİN , 04 Eylül 2018 Salı, 18:05
Tartışmalara son noktayı koydular!

O ses Türkiye'nin geçtiğimiz sezon juri koltuğunda oturan ve sosyal medya hesabından yaptığı, "O ses'te yokmuşum, olsun, teşekkür eder başarılarının devamını dilerim." açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Bu olayın yaşanmasının ardından Yıldız Tilbe ile Acun Ilıcalı'nın arasında problem olduğu dedikoduları çıkmıştı. Yıldız Tilbe ve Acun Ilıcalı bu dedikodulara son noktayı yine sosyal medya üzerinden koydu.

"BİRBİRLERİNE TEŞEKKÜR ETTİLER"

Yıldız Tibe'nin Twitter hesabından yaptığı, "Acun Ilıcalı ve Acun medya çalışanlarınaçok teşekkür ederim. Çalıştığım süre boyunca 1 dediğimi 2 etmediler . Kim ne derse desin Acun Ilıcalı çok iyi bir patron , çalışanları da arı gibi çalışkan, hepsi." açıklamasına yine Twitter üzerinden Acun Ilıcalı'dan cevap geldi. Ilıcalı, Tilbe'ye, "Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim. Türkiye'nin en sevilen birkaç sanatçısından biri olmanda sanatın kadar yüreğinin de büyük etkisi var. O Ses Türkiye'ye katkılarından dolayı biz teşekkür ederiz." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR