Timsah Arena'da kritik zirve
20 milyon liralık 47 eksiğin giderilmesi için başkanlar yeniden bir araya geldi. Recep Altepe kurmaylarına Timsah Arena'nın yeni sezona yetiştirilmesi talimatı verdi.
BURSASPOR , 15 Haziran 2016 Çarşamba, 06:30
Timsah Arena'da kritik zirve
Geçen hafta sonu Timsah Arena için toplantı yapan ve sadece Bursa Hakimiyet'in okurlarına duyurduğu Recep Altepe-Ali Ay zirvesi bu kez statta gerçekleşti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Bursaspor Başkanı Ali Ay Timsah Arena'daki eksikleri yerinde inceledi. Yeni sezon öncesi yapılan kritik görüşmeye Bursaspor ve Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin statla ilgili kurmayları ve iflas erteleme isteyen yüklenici firma GİNTAŞ'ın temsilcileri de katıldı.

EKSİKLERİ HEMEN GİDERİN

Timsah Arena'nın kaderini belirleyecek toplantıda 47 maddelik eksik listesi bir kez daha gözden geçirildi. Ali Ay ile birlikte incelemede bulunan Recep Altepe eksiklerin sezon öncesi giderilmesi talimatını verdi. 20 milyon lirayı bulan maliyetin karşılanması adına GİNTAŞ'ın maddi destek istediği belirtildi. Toplantının ardından Recep Altepe Timsah Arena'nın zemini için kullanılacak yapay ışıklandırmayı inceledi, yetkililerden bilgi aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR