Tuğba Altıntop’tan Bursa'da uyuşturucu ile mücadeleye destek
Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde, Uyuşturucu Bağımlılığı İle Mücadele Derneği’ne (UBM) destek veren manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop, derneğe maddi katkı sağlamak amacıyla konser vereceğini söyledi.
BURSA , 30 Mart 2015 Pazartesi, 13:23
Tuğba Altıntop’tan Bursa'da uyuşturucu ile mücadeleye destek
UBM Genel Başkanı Ahmet Akay, UBM Afyon İl Başkanı Hakan Koç ve manken- şarkıcı Tuğba Altıntop, İnegöl’de,dernek bünyesinde girdikleri yarışmalarda derece kazanan sporcularla birlikte basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan UBM Genel Başkanı Ahmet Akay, Tuğba Altıntop’un ziyaretinden memnun olduklarını belirterek, dernek yararına Afyon’da düzenleyecekleri konser için Altıntop’tan destek sözü aldıklarını söyledi. 

TÜM YURTTA ÖRGÜTLENME ÇALIŞMASI

İnegöl Belediye Başkanı AK Partili Alinur Aktaş ve İnegöl Kaymakamı Ali Akça’nın desteği ile İnegöl’de uyuşturucu kullanımını gündemden düşürdüklerini aktaran Akay, "Antalya, Afyon, Erzincan, Sakarya, İstanbul ve Kuzey Kıbrıs’Ta örgütlenme çalışmalarını sürdürüyoruz. Hedefimiz Türkiye genelinde bin 800 adet bilgi işlem merkezleri oluşturmak" diye konuştu.

Ankara ve İzmir’de uyuşturucu bağımlığı olan 50’ye yakın kişiyi tedavi altına aldıklarını belirten Akay, "Böylelikle bu arkadaşlarımızı bu uyuşturucudan kurtardık. Kurtarmaya devam edeceğiz. Ayrıca uyuşturucuya bulaşmış ünlülerimizi Tuğba Hanım'la birlikte tek tek ziyaret edip bu konuları anlatacağız" diye konuştu. 

'KÖTÜ OLAN HERŞEYİN KARŞISINDA DURALIM'

Manken ve şarkı Tuğba Altıntop da, uyuşturucu ile mücadele konusunda üzerine düşen görevi yapmak istediğini vurgulayarak şöyle konuştu:

"Güzel bir organizasyonlara bundan sonra beraber imza atacağız. İmzanın içerisinde benim de bir katkım olacağı için kendi adıma çok mutluyum. Uyuşturucu kullanan her kesimden kim olursa olsun öncelikle destekle, dostane bir şekilde yan yana olmamız gerektiğine inanıyorum. Her şekilde bu derneğin yanındayım. Türkiye’nin dört bir tarafından çalışacağız. İnegöl pilot bölge seçildi. Gerçekten de çok büyük başarılara imza attığınızı biliyorum. Yaşasın gençlik. Kötü olan her şeyin karşısında duralım."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR