Tuğçe Kazaz'a şok! AK Parti kapıyı kapattı
Şimdilerde dizi oyuncusu olan eski manken Tuğçe Kazaz’ın hakkındaki en sansasyonel haberler din değiştirdiğinde çıkmıştı. Aşkı için Hıristiyan oluşu, boşandıktan sonra Uzak Doğu felsefesine kendisini yakın hissetmesi, ardından İslam’a dönüp Umre’ye gitmesi ve dini konularda verdiği mesajlar çok konuşuldu. Şimdilerde de attığı tweet’lerle, hükümete verdiği destekle ve TRT’de kaptığı başrolle gündemimizde.
MAGAZİN , 29 Mart 2015 Pazar, 11:26
Tuğçe Kazaz'a şok! AK Parti kapıyı kapattı
ANKARA'DA BU KONUŞULUYOR...

Bu kulisi okuduğunuzda magazin dünyasının ya da sosyal mecraların Kazaz’ın siyasi vizyonuna dar geldiğini, artık kendisini siyasetin uçsuz bucaksız ortamlarında göstermek istediğini anlayacaksınız. Ankara kulislerine yayılan bilgilere göre, Kazaz geçenlerde Ankara’ya gelmiş ve bazı sondajlarda bulunmuş.

ERDOĞAN RANDEVU VERMEDİ...

Önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan randevu istemiş. Ancak Erdoğan’ın kurmayları Kazaz’ı AK Parti yöneticilerine yönlendirmiş. Kazaz da bir arkadaşıyla birlikte AK Parti’nin kapısına dayanıp AK Parti Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop’la görüşmek için uğraşmış.

ADAYLIK HAYALLERİ SUYA DÜŞTÜ

Kazaz, Şentop’la ayaküstü konuşmayı da başarmış ve AK Parti’de siyaset yapmak istediğini anlatmış. Şentop ise Kazaz’a AK Parti’ye hizmet etmenin birden fazla yolu olduğunu anlatarak kapıyı aralamamış. Kazaz’ın adaylık hayallerinin bu durumda bir sonraki seçime ertelendiği anlaşılıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR