Türk hackerler, Hollanda'ya savaş açtı
Türk hacker grubu Cyber Warrior Akıncılar, Hollanda Hükümetine tepki olarak bu ülkeye ait pek çok devlet sitesine siber saldırı düzenledi.
GÜNDEM , 12 Mart 2017 Pazar, 23:00
Türk hackerler, Hollanda'ya savaş açtı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya engel çıkaran ve Hollanda'da yaşayan vatandaşlarımıza yapılan kötü muameleye karşı Türk hacker grubu Cyber Warrior Akıncılar, Hollanda'nın pek çok devlet sitesine siber saldırı düzenledi.

TÜRKÇE VE İNGİLİZCE MESAJ YAZDILAR

Hollanda'nın bütün devlet sitelerine büyük saldırıyı gerçekleştirdiğini duyuran ve yüzlerce Hollanda sitesini hackleyen Cyber Warrior Akıncılar grubu, hackledikleri sitelere Türkçe ve İngilizce olarak; hacklenen sitelerin anasayfasına Türk bayrağını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resmini koyup "Ey Avrupa, Siz demokrasi insan hak ve özgürlüklerinden bahseder durursunuz ama Büyük Türkiye korkunuz gerçek yüzünüz olan sömürgeci, ırkçı ve faşist haçlı zihniyetinizi ortaya çıkardı. Biz OSMANLI'yız, Biz TÜRKİYE'yiz, Biz AKINCILAR'ız" şeklinde mesaj bıraktı.

"ONLARIN HAYATLARINI FELÇ EDECEĞİZ"

Konu ile ilgili açıklama yapan Akıncılar hacker grubu, "Hollanda'nın bütün sistemleri devlet ve kurum siteleri hedefimizde bu saldırılarla onların hayatlarını felç edeceğiz. Eğer bize huzur vermeyeceklerse onlar da huzur içinde yaşayamayacaklar" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR