Türkiye'nin en hızlı pilotları Bursa'da yarışacak
2018 Türkiye Ralli Şampiyonası 4.yarışı olan ve Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından Atış Yapı ana sponsorluğunda bu yıl 43. kez düzenlenen Yeşil Bursa Rallisi, 03-05 Ağustos tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Nilüfer Belediyesi katkılarıyla düzenlenen organizasyon 03 Ağustos Cuma günü saat 20:00'de Yeşil Bursa Kılıç Kalkan ve Folklor Derneği gösterileri eşliğinde Nilüfer Halk Evi önünde gerçekleştirilecek seremonik start ile başlayacak.
BURSA'DA SPOR , 01 Ağustos 2018 Çarşamba, 08:04
Türkiye'nin en hızlı  pilotları Bursa'da yarışacak

UNUTULMAZ ANLAR
Orhaneli-Keles bölgesindeki 105,57 km'si özel etap, toplam uzunluğu ise 464,12 km. olan asfalt zeminli parkurda koşulacak rallinin ilk günü ise, 04 Ağustos Cumartesi günü saat 11:00'den itibaren Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'ndan başlayacak. Nilüfer ve Selçuk Özsevinç özel etaplarının ikişer kez geçilmesinin ardından, günün son etabı saat 16:35'ten itibaren Yunuseli Havaalanı'ndaki Atış Yapı Seyirci Özel Etabı olacak. Apexmasters drift pilotları da seyirci etabı öncesinde ilk kez Bursalı sporseverler ile buluşarak unutulmaz anlar yaşatacaklar.

KLASİKLER DE YARIŞACAK
05 Ağustos Pazar 09:00'dan itibaren direksiyon başına geçecek olan ekipleri, ikinci günde de zorluklar bekliyor Ahmet Burkay, Downtown ve Ömer Çokran özel etapları ardından servise girecek olan ekipler, son olarak BOSSEK Power Stage avantaj etabında kozlarını paylaşacak. Türkiye Ralli Şampiyonası haricinde 35 yaş üzeri klasik ralli otomobillerinin yer aldığı Türkiye Historic Rally Şampiyonası ve Ali Sipahi Ralli Kupası'na da puan verecek olan ralli, saat 17:00'den itibaren ALOFT Hotel önünde son bulacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR